Worki foliowe

Producent worków foliowych w Chorzowie

Jesteśmy producentem wysokiej jakości worków foliowych z różnorodnych surowców w Chorzowie

Poszukujesz wytrzymałych, a zarazem lekkich worków foliowych? Potrzebujesz solidnej folii opakowaniowej? W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór różnych produktów wykonanych z folii LDPE, HDPE, polipropylenu oraz regranulatu – materiału pozyskanego z recyklingu.

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji wysokiej jakości opakowań foliowych, dedykowanych do różnych branż przemysłowych. Nasze wyroby wyróżniają się uniwersalnością zastosowań, sprawdzając się zarówno w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, budowlanym, odzieżowym, jak i reklamowym. W naszym stałym asortymencie znajdują się także torebki foliowe z możliwością personalizacji, np. z logotypem firmy.

Różnorodna gama opakowań i torebek foliowych

Jako producent folii, oferujemy naszym klientom zarówno standardowe wyroby foliowe, jak i realizację niestandardowych zamówień. Produkujemy opakowania foliowe o różnej formie. Oprócz tradycyjnych folii, półrękawów foliowych oraz taśm, w naszej ofercie znajdują się również:

 • Woreczki celofanowe,
 • Stretch folie,
 • Paczki kurierskie z folii,
 • Koperty i przylgi kurierskie,
 • Kaptury i wkłady foliowe,
 • Worki na odpady,
 • Arkusze celofanowe,
 • Jednorazowe torby reklamowe,
 • Worki foliowe zamykane,
 • Taśmy pakowe,
 • Torby reklamowe z rączką lub uchwytem.
 • Kompleksowa realizacja zleceń na folie każdego rodzaju

Nasza specjalizacja to produkcja różnego rodzaju folii opakowaniowej i torebek foliowych. Dostarczamy nasze produkty klientom zarówno w Polsce, jak i w Europie. Jako bezpośredni producent opakowań foliowych, możemy zapewnić krótkie terminy realizacji zamówień, sprawną i szybką dostawę oraz konkurencyjne, producenckie ceny.

worki foliowe - produkcja Chorzów
produkcja worków foliowych

Jako producent worków foliowych z Chorzowa, od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości opakowań, reklamówek oraz worków foliowych, w tym również tych jednorazowych, na które jesteśmy w stanie nadrukować wysokogatunkowe wzory. Oznakowanie naszych produktów stanowi niezawodny sposób na zwiększenie rozpoznawalności danego producenta, szczególnie zważywszy na to, że worki foliowe są powszechnie używane na co dzień, zarówno w domu, jak i w miejscu pracy, podczas zakupów czy sprzątania.

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi specjalistami w produkcji worków foliowych z nadrukiem, działającymi na polskim rynku przy wykorzystaniu krajowego kapitału. Nasza siedziba mieści się w Chorzowie. Jesteśmy w stanie oferować naszym klientom niezawodne i estetycznie atrakcyjne wyroby wykonane z trwałego polietylenu LDPE. Nasza produkcja ma skalę masową, lecz każdego klienta traktujemy indywidualnie. Zawsze dołożymy wszelkich starań, aby nasza oferta sprostała jego potrzebom i oczekiwaniom.

Nasze opakowania, stworzone z niezwykłą starannością, stanowią nie tylko doskonały nośnik reklamy, ale również symbol trwałości i solidności wykonania. Niezależnie od branży, w której działają nasi klienci, posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji torebek i worków dla różnych sektorów. Realizując konkretne zamówienia, wykazujemy się niezwykłą elastycznością. Gwarantujemy również terminowość oraz 100% satysfakcji z naszych wyrobów.